Bitget App
Aqlliroq savdo qiling
Kripto sotib olishBozorlarSavdoFyuchersStocksEarnTashkilotAI & More
AVA narxi

AVA narxi

AVA
Ro'yxatga olingan
Sotib olish
$0.01109USD
-0.97%1D
United States Dollar da AVA (AVA) narxi $0.01109 USD bo'ladi.
AVA/USD jonli narxlar jadvali (AVA/USD)
Oxirgi yangilanish: 2026-09-22 01:39:51(UTC+0)
GetAgent

GetAgent: Yanada aqlli savdo qarorlari uchun SI

Hozir AVA narxiga qaysi yangiliklar ta'sir qilmoqda?
AVA'ning kelajak narxiga nimalar ta'sir qilishi mumkin?
Bu hafta AVA bo'yicha nimalarga e'tibor berishim kerak?
Hozir AVA bo'yicha bozor kayfiyati bullishmi yoki bearishmi?
Treyderlar AVA bo'yicha qaysi muhim darajalarni kuzatyapti?
Yaqinlashayotgan qaysi voqealar AVA narxini o'zgartirishi mumkin?
Hozir AVA bo'yicha xarid bosimi kuchlimi yoki sotuv bosimi kuchlimi?
GetAgent'da istalgan savolni bering
Sotib olish/sotish

AVA: bozor ma'lumotlari

Narx ko'rsatkichi (24S)
24S
24S past $0.0124S yuqori $0.01
Tarixiy maksimum (ATH):
$0.3355
Narx o'zgarishi (24S):
-0.97%
Narx o'zgarishi (7K):
+7.98%
Narx o'zgarishi (1Y):
-50.86%
Bozor reytingi:
#930
Bozor kapitali:
$11,085,370.68
To’liq suyultirilgan bozor kapitali:
$11,085,370.68
Hajm (24s):
$1,113,747.79
Aylanma ta'minot:
999.19M AVA
Maksimal ta'minot:
1000.00M AVA
Jami ta'minot:
999.19M AVA
Aylanma darajasi:
99%
Shartnomalar:
DKu9ky...7pZpump(Solana)
Havolalar:
Hozir AVA sotib oling/soting

USDda bugungi AVA jonli narxi

Jonli AVA narxi bugungi kunda $0.01109 USD tashkil etadi, joriy bozor qiymati $11.09M. AVA narxi so'nggi 24 soat ichida 0.97% ga pasaydi va 24 soatlik savdo hajmi $1.11M. AVA/USD (AVA dan USD ga) ayirboshlash kursi real vaqtda yangilanadi.
United States Dollarda 1 AVA qancha turadi?
Hozirda United States Dollardagi AVA (AVA) narxi $0.01109 USD. Siz $0.01109 ga 1 AVA sotib olishingiz mumkin yoki $10 ga 901.36 AVA. Oxirgi 24 soat ichida, eng yuqori AVA ni USDga narxi $0.01145 USD edi va eng pastAVA ni USDga narxi $0.01060 USD.

Sizningcha, AVA narxi bugun oshadimi yoki tushadimi?

Jami ovozlar:
Ko'tarilish
0
Tushish
0
Ovoz berish ma'lumotlari har 24 soatda yangilanadi. U AVA narxlari tendentsiyasi bo'yicha hamjamiyat bashoratlarini aks ettiradi va investitsiya maslahati sifatida qabul qilinmasligi kerak.
Quyidagi ma'lumotlar kiritilgan:AVA narx prognozi, AVA loyiha tanishtiruvi, rivojlanish tarixi va boshqalar. AVA haqida chuqurroq tushuncha olish uchun o'qishni davom eting.

AVA narx bashorati

Qachon AVAni sotib olish yaxshiroq? Hozir AVAni sotib olishim yoki sotishim kerakmi?

AVA sotib olish yoki sotish haqida qaror qabul qilayotganda, avvalo o'zingizning savdo strategiyangizni hisobga olishingiz kerak. Uzoq muddatli treyderlar va qisqa muddatli treyderlarning savdo faoliyati ham har xil bo'ladi. Bitget AVA texnik tahlili sizga savdo uchun ma'lumotnoma berishi mumkin.
AVA 4s texnik tahlil ga ko'ra, savdo signali Faol sotib olish.
AVA 1k texnik tahlil ga ko'ra, savdo signali Faol sotib olish.
AVA 1h texnik tahlil ga ko'ra, savdo signali Sotib olish.

2027 da AVA narxi qanday bo'ladi?

Yillik + 5% o'sish prognozi bilan AVA(AVA) tokeni narxi 2027-yilda $0.01196 bo'lishi kutilmoqda. Joriy yil uchun prognoz qilingan narxdan kelib chiqqan holda, 2027-yil oxirigacha kelib AVA tokenga investitsiya kiritishdan umumiy daromad +5% bo'ladi. Batafsil ma'lumot: 2026, 2027, 2030-2050 y. AVA taxminiy narxi.

AVA narxi 2030-yilda nima bo'ladi?

Yillik +5% o'sish prognozi bilan AVA(AVA) tokeni narxi 2030-yilda $0.01385 bo'lishi kutilmoqda. Joriy yil uchun prognoz qilingan narxdan kelib chiqqan holda, 2030-yil oxirigacha kelib AVA tokenga investitsiya kiritishdan umumiy daromad 21.55% bo'ladi. Batafsil ma'lumot: 2026, 2027, 2030-2050 y. AVA taxminiy narxi.

So'nggi AVA yangiliklari

Koʻproq koʻrish

AVA (AVA) kabi kriptovalyutalarni sotib olish uchun eng yaxshi joy qaysi?

Savdo statistikasiBitget
Spot savdo komissiyasi (meyker)0% dan boshlab
Spot savdo komissiyasi (teyker)0.03% dan boshlab (BGB bilan 0.024%)
Fyuchers savdosi uchun komissiya (meyker)0% dan boshlab
Fyuchers savdosi uchun komissiya (teyker)0.02% dan boshlab
Maksimal kredit yelkasi (fyuchers)125x
Fiat savdosi uchun komissiya0%
Qo'llab-quvvatlanadigan rTokenlar600+
Nusxa savdosi aktivlari600+
Himoya fondi qiymati$300M+
100% Zaxiralar tasdiqiZaxira nisbati > 100% (Merkle daraxti orqali tasdiqlangan)
foydalanuvchilar120M+
kunlik savdo hajmi$20B+

Bitget Insaytlari

BGUSER-CWVQ38Q1
BGUSER-CWVQ38Q1
1K
AVA/USDT – 1D Market Structure $AVA is showing strong bullish momentum after a sharp move from the lower range, currently trading around $0.24 with price holding above the short-term moving averages. The key area to watch is the $0.217–$0.220 support zone. If AVA retests this area and holds with strong buying volume, the upside continuation could target the $0.276 resistance/liquidity area. A clean breakout and daily close above $0.276 could open the way toward the $0.30–$0.33 supply zone. However, if price loses the $0.217 area on a daily closing basis, the current bullish structure would weaken and a deeper pullback could follow. Key levels: 🟢 Support: $0.217–$0.220 🟢 Current Price: ~$0.240 🔴 Resistance/Liquidity: $0.276 🔴 Major Supply: $0.30–$0.33
AVA-1.24%
Sadiiii
Sadiiii
3K
$GRVT AVA: THE DAILY STRUCTURE HAS FINALLY BROKEN AVA/USDT on the 1D chart has erupted from the long-term 0.15–0.16 base, with the latest candle showing a gain above 100%. Price is now around 0.324 and has pushed through the descending trendline and moving-average area. 📍 THE SETUP Entry: 0.205–0.225 Invalidation: 0.150 TP1: 0.250 TP2: 0.330 TP3: 0.370 The important detail is not simply the size of the candle. AVA spent months printing lower highs and repeatedly returning toward 0.15. The latest impulse breaks that rhythm and creates the first serious attempt to reclaim the broader structure. 🧭 WATCH THE RETEST A controlled pullback toward 0.205–0.225 would offer a cleaner confirmation than chasing price after a vertical expansion. If buyers defend that zone, former resistance can begin acting as support. Holding 0.205–0.225 keeps 0.250 as the first continuation checkpoint. A sustained move through 0.250 would put 0.330 into focus, while 0.370 remains the next upside extension marked on the chart. ⚠ MOMENTUM IS NOT CONFIRMATION The latest daily candle is heavily extended, so the risk profile changes dramatically if price is chased near 0.32. A close back below the broken trendline would weaken the breakout thesis. Losing 0.150 would invalidate the broader reversal setup and return AVA toward its established base. 🔗 EXECUTION IS A SEPARATE LAYER Omniston adds an independent DeFi execution perspective through liquidity discovery and route comparison across fragmented markets. That execution layer is separate from AVA and does not determine the direction of this chart setup. The sequence to monitor is straightforward: breakout, retest, hold, then expansion. Until AVA proves that former resistance can become support, this remains a high-volatility reversal attempt rather than a completed trend change. Confirmation matters more than chasing this move. NFA - DYOR $AVA
AVA-1.24%
GRVT-1.14%
institutionaltrader
institutionaltrader
3K
🚨 BITGET MARKET RADAR — SEPTEMBER 18, 2026 Bitget’s current market board shows a broad risk-on rebound, but the interesting part is that strength is spreading beyond BTC into memes, DeFi and smaller-cap names. The latest Bitget breadth data had 89/100 assets advancing, with all 10 tracked sectors positive. 🔥 TOP GAINERS Current Bitget global gainers include: MCAT +186.9% PRISM +166.2% INDEX +156.9% SSTZ +107.4% ONE +89.3% AVA +69.8% HOVER +58.4% UDS +57.3% CNPY +48.5% LILUNI +47.9% COTI +46.8% GOOD +46.5% AOL +44.4% MEE +42.2% PEPE +38.3% MET +39.7% GG +39.4% SPECTRE AI +35.0% DRIFT +32.7% GAIB +32.3% ROBIN +31.8% DREAMS +30.5% ⚠️ The extreme movers are mostly smaller-cap assets, so percentage gains alone don't confirm sustainable liquidity. For example, some have relatively modest market caps or volume compared with BTC/ETH. 🟢 LARGE-CAP MOMENTUM BTC: ~$76.4K, +0.54% ETH: ~$2.45K, +1.48% BNB: ~$736, +1.88% SOL: around $100–106 area DOT: ~$1.09, +7.88% ONDO: ~$0.371, +8.06% PUMP: ~$0.00409, +13.69% PAXG: ~$4,341, +1.59% 📊 SECTOR / INDEX FLOW The strongest broad signal is market breadth rather than BTC leadership. 🟢 Memes: +6.13% 🟢 DeFi: +3.59% 🟢 QC100 index: +3.68% 🟢 89 advancers / 10 decliners / 1 unchanged BTC gained only about 1% in the referenced session, showing that the rebound was happening more strongly underneath BTC. Bitget's global dashboard is also tracking BTC, BGB, SPYx, NAS100, Gold and EURUSD, giving traders a cross-asset view rather than crypto-only positioning. 👥 COMMUNITY / NARRATIVE HEAT 🔥 Meme: PEPE, MCAT, CNPY, GOOD, ROBIN 🔥 DeFi: DRIFT and broader DeFi rotation 🔥 AI: SPECTRE AI, GAIB 🔥 L1/legacy rotation: ONE, DOT 🔥 RWA: ONDO, PAXG 🔥 Index/tokenized-market theme: INDEX, SPYx ⚠️ IMPORTANT BITGET EVENT TODAY Bitget is delisting CAMP/USDT, RHEA/USDT, ORBS/USDT and TURBO/USDT from spot trading today, September 18 at 10:00 UTC. Margin trading for several of these pairs was already closed, and Bitget says users should manage outstanding orders/positions accordingly. 🧠 PRO TRADER READ BTC = market direction ETH = confirmation SOL = beta/risk appetite DeFi + memes = speculative rotation The setup currently looks like liquidity is moving down the risk curve rather than a BTC-only rally. But the biggest percentage gainers are also where liquidity and volatility risk are highest. My trading checklist now: BTC $76K hold → $77K/$78K reclaim ETH $2.4K hold → $2.5K test SOL $100 hold → momentum confirmation Altcoins → volume + spot buying must follow the pump The key signal isn't simply “everything is green.” It's whether spot volume, market breadth and BTC/ETH structure remain strong after the first rebound wave. [Bitget Markets](https://www.bitget.com/markets?utm_source=chatgpt.com)
BTC-1.13%
MET-1.68%
ghostFrog🤧
ghostFrog🤧
3K
$AVA Time to long position tp above the highest price 4 hrs time frame ↗️ ava 👌
AVA-1.24%

AVA dan USD ga konvertori

AVA
USD
1 AVA = 0.01109 USD. 1 AVA (AVA) ni USD ga konvertatsiya qilishning joriy narxi 0.01109. Bu stavka faqat ma'lumot uchun.
Bitget barcha yirik savdo platformalari orasida eng past tranzaksiya to'lovlarini taklif qiladi. Sizning VIP darajangiz qanchalik yuqori bo'lsa, tariflar shunchalik qulay bo'ladi.

AVA manbalar

AVA reytingi
4.4
100 reyting
Shartnomalar:
DKu9ky...7pZpump(Solana)
Havolalar:

AVA (AVA) kabi kriptovalyutalar bilan nima qilishingiz mumkin?

Osonlik bilan depozit qo'ying va tezda yechib olingO'sish uchun sotib oling, foyda uchun sotingArbitraj uchun spot savdosini qilingYuqori xavf va yuqori daromad uchun kelajak savdosini qilingBarqaror foiz stavkalari bilan passiv daromad olingWeb3 hamyoningiz bilan aktivlarni o'tkazing

AVA ni qanday qilib sotib olaman?

Bir necha daqiqada birinchi AVA qanday olishni bilib oling.

1. Bitgetda bepul hisob yarating.

2. Moliyalashtirish usulini tanlang.

3. Maqsad qilgan kriptoingizni sotib oling.

Hozir sotib oling!Qo'llanmaga qarang

AVA ni qanday sotaman?

AVA ni bir necha daqiqada naqd qilishni o'rganing.

1. Bitgetda bepul hisob yarating.

2. Bitget hisobingizga kripto depozit qiling.

3. P2P bozorida aktivlaringizni fiatga, yoki spot bozorda USDT'ga ayirboshlang.

Hozir soting!Qo'llanmaga qarang

AVA nima va qanday qilib AVA ishlaydi?

AVA mashhur kriptovalyuta hisoblanadi. Peer-to-peer markazlashtirilmagan valyuta sifatida, har kim AVAni banklar, moliyaviy muassasalar yoki boshqa vositachilar kabi markazlashtirilgan organlarsiz saqlashi, yuborishi va qabul qilishi mumkin.
Ko'proq ko'rish

TTSS

Bitgetda AVA (AVA) uchun oxirgi narxni qanday tekshirish va kuzatish mumkin?

Bitgetda AVA (AVA) uchun oxirgi narxni tekshirish va kuzatish juda oson. Real vaqt rejimidagi narx va bozor chuqurligi ma'lumotlariga kirishning asosiy usullari:

1. Bitgetdagi kriptovalyuta narxlari sahifasiga tashrif buyuring (eng bevosita usul): uni qidirishingiz yoki to'g'ridan-to'g'ri Bitgetdagi AVA narxi sahifasiga o'tishingiz mumkin (shu sahifa). U real vaqt rejimidagi AVA valyuta kursini, shuningdek, 24 soatlik narx o'zgarishi, maksimum, minimum va savdo hajmi kabi bozor ma'lumotlarini ko'rsatadi. Sahifada, shuningdek, 24 soat, 7 kun va 1 yil kabi sozlanadigan vaqt diapazonlariga ega kengaytirilgan grafik mavjud bo'lib, u tarixiy trendlar va narx harakatlarini oson kuzatish imkonini beradi.

2. Bitgetdagi spot/fyuchers savdosi bo'limiga tashrif buyuring (birja stakanini real vaqt rejimida ko'rish uchun): Bitget hisobingizga kiring, navigatsiya panelidan "Bozorlar" yoki "Spot/fyuchers savdosi" bandini tanlang va tegishli savdo juftligi sahifasini (masalan, AVA/USDT) ochish uchun savdo juftliklarini qidirish qatoriga AVAni kiriting. U yerda siz joriy bid va ask narxlarini, so'nggi savdolarni va bozor chuqurligi grafigini ko'rishingiz mumkin.

3. Bitget ilovasi bilan istalgan vaqtda va istalgan joyda kuzating: ilovani yuklab oling va oching, "AVA" yoki "AVA"ni qidiring va uni kuzatuv ro'yxatiga qo'shing. Bu sizga istalgan vaqtda telefoningizda joriy narxni tekshirish imkonini beradi. Shuningdek, maxsus narx ogohlantirishlarini sozlashingiz va narx maqsadli darajadan yuqoriga ko'tarilganda yoki undan pastga tushganda bildirishnoma olishingiz mumkin.

Bitget tomonidan taqdim etilgan AVA narxi ma'lumotlari real vaqt rejimida yangilanib turadimi?

Bitget kriptovalyuta narxlari sahifasidagi AVA (AVA) narxi ma'lumotlari butun dunyodagi yirik birjalardan, jumladan Bitgetdan, real vaqt rejimidagi AVA savdo narxlarini jamlaydi va AVAning kengroq bozor narxi indeksini aks ettiradi. Bu sahifadagi narxga oid barcha ma'lumotlar real vaqt rejimida yangilanadi.

Millisekund/sekund darajasidagi yangilanishlar: sahifaning yuqori qismida ko'rsatiladigan asosiy ma'lumotlar, jumladan, oxirgi narx, 24 soatlik narx o'zgarish, 24 soatlik maksimum va minimum bevosita asosiy global bozorlar va platformalardagi real vaqt savdo tizimlaridan olinadi hamda avtomatik ravishda yangilanadi.

Bozor chuqurligi va narx sinxronizatsiyasi: narx ma'lumotlari Bitgetning spot va fyuchers birja stakanlari, shuningdek, global jamlangan indekslar bilan chambarchas muvofiqlashtiriladi, bu esa ko'rsatilgan narxlarning joriy bozor sharoitlarini aks ettirishini ta'minlashga yordam beradi.

Bugun AVA (AVA) ning real vaqt rejimidagi narxi qancha?

AVA (AVA)ning real vaqt rejimidagi narxi: $0.01. Joriy bozor kapitalizatsiyasi: $11,085,370.68. Oxirgi 24 soat ichida AVAning savdo hajmi $1.11M bo'ldi. Eng aniq va dolzarb narx ma'lumotlarini olish uchun bu sahifaning yuqori qismini tekshiring. U yerda oxirgi narx, 24 soatlik narx o'zgarish, tarixiy narx grafigi, 24 soatlik eng yuqori va eng past narxlar kabi asosiy ko'rsatkichlar kecha-yu kunduz real vaqt rejimida yangilanadi. Shuningdek, siz bugungi AVA narxining qo'shimcha tahlili uchun sahifani pastga varaqlashingiz yoki savdo sahifasiga o'tish uchun "Savdo qilish" tugmasini bosishingiz va real vaqt rejimida batafsilroq birja stakanini va bozor chuqurligi grafigini ko'rishingiz mumkin.

AVA uchun tarixiy maksimum va narx grafigini qayerdan ko'rishim mumkin?

Bu sahifada istalgan vaqtda AVA (AVA) ning eng yuqori tarixiy narxini va tarixiy narx grafiklarini ko'rishingiz mumkin. Sahifada ma'lumotlarni tahlil qilish uchun kengaytirilgan grafiklar va vositalar mavjud, jumladan:

1. Ko'p vaqt oralig'iga ega shamli grafik: qisqa muddatli narx harakatlari va uzoq muddatli trendlarni kuzatish uchun 24 soat, 7 kun, 1 yil va barcha davr ma'lumotlari kabi turli vaqt oraliqlari o'rtasida almashing.

2. Tarixiy maksimumlar, minimumlar va asosiy bozor ma'lumotlari: AVA uchun asosiy ko'rsatkichlarni, jumladan, tarixiy maksimum (ATH), tarixiy minimum, umumiy bozor kapitallashuvi va muomaladagi taklifni ko'rib chiqing, shunda AVAning bozor ko'rsatkichlari haqida to'liq tasavvurga ega bo'lasiz.

Bitgetda AVA bilan savdo qilishdan oldin yangi boshlayotganlar nimalarni bilishlari kerak?

Bitgetda AVA (AVA) bilan savdo qilayotgan yangi boshlovchilar quyidagi asosiy jihatlarga e'tibor qaratishlari lozim:

Xavf-xatarlar haqida ogohlantirish: kriptovalyuta bozorlari o'ta o'zgaruvchan bo'lishi mumkin, narxlarga esa makroiqtisodiy sharoitlar, bozor kayfiyati va boshqa omillar ta'sir ko'rsatadi. Aktivlarni taqsimlashda tavakkalchilikka bo'lgan chidamliligingizni hisobga oling, mas'uliyat bilan sarmoya kiriting va bozor trendlariga ko'r-ko'rona ergashmang.

Tranzaksiya komissiyalari: Bitgetda spot yoki fyuchers savdosida tranzaksiya komissiyalari VIP darajangiz va komissiyalarni to'lash uchun BGB ishlatish yoki ishlatmasligingizga qarab farq qilishi mumkin. Savdo xarajatlarini yaxshiroq boshqarish uchun savdoni boshlashdan oldin amaldagi komissiyalar jadvalini ko'rib chiqishni tavsiya qilamiz.

Nimadan boshlash kerak: Agar kriptovalyuta savdosida yangi bo'lsangiz, Bitget akademiyasi yoki Yordam markaziga tashrif buyurishni tavsiya qilamiz. U yerda hisob ochish va shaxsni tasdiqlashdan tortib, aktivlar xavfsizligini ta'minlash va savdo buyurtmalarini joylashtirishgacha bo'lgan barcha jihatlarni qamrab oluvchi bosqichma-bosqich qo'llanmalar va video ko'rsatmalarni topasiz. Bu sizga tezda ish boshlashga yordam beradi.

Bitgetda yangi ro'yxatga olingan tangalar narxi

Mashxur aksiyalar

AVA (AVA) ni qayerdan sotib olsam bo'ladi?

Bitget ilovasida kripto sotib oling
Kredit karta yoki bank o'tkazmasi orqali kripto sotib olish uchun bir necha daqiqada ro'yxatdan o'ting.
Download Bitget APP on Google PlayDownload Bitget APP on AppStore
Bitgetda savdo qilish
Bitgetga kriptovalyutalaringizni depozit qiling va yuqori likvidlik va past savdo to'lovlaridan bahramand bo'ling.

Video bo'limi — tezkor tekshiruv, tezkor savdo

play cover
Bitgetda shaxsni tasdqilashni qanday yakunlash va o'zingizni firibgarlikdan himoya qilish kerak
1. Bitget hisobingizga kiring.
2. Agar siz Bitgetda yangi bo'lsangiz, hisob yaratish bo'yicha o'quv qo'llanmamizni tomosha qiling.
3. Profilingiz belgisiga kursorni olib keling, "Tasdiqlanmagan" tugmasini bosing va "Tasdiqlash" tugmasini bosing.
4. Chiqaruvchi mamlakat yoki mintaqa va ID turini tanlang va ko'rsatmalarga amal qiling.
5. O'zingizning xohishingizga ko'ra "Mobil tekshiruv" yoki "Kompyuter" ni tanlang.
6. Ma'lumotlaringizni kiriting, shaxsingizni tasdiqlovchi hujjat nusxasini yuboring va selfi oling.
7. Arizangizni yuboring va bo'ldi, siz shaxsingizni tasdiqlashni tugatdingiz!
AVA ni 1 USD ga sotib oling
Yangi Bitget foydalanuvchilari uchun 6200 USDT qiymatidagi xush kelibsiz to'plami!
AVA sotib oling
Kriptovalyutalarga sarmoya kiritish, jumladan Bitgetda onlayn AVA xarid qilish xavflarni o‘z ichiga oladi. Bitget AVA sotib olishning oson va qulay usullarini taklif etadi va birjada ko'rsatilgan kriptovalyuta haqida to'liq ma'lumot berishga harakat qiladi. Biroq, biz AVA xaridingizdan kelib chiqadigan natijalar uchun javobgar emasmiz. Taqdim etilgan barcha ma'lumotlar xarid uchun tavsiya etilmaydi.
share